айелдер Юбка
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 82 см |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Белдемше түрі | Қоңырау |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Капучино |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 57 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸





