Әйелдердің жазғы көйлегі, белі кесілген
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48
Матаның түрі: Полиамид
Кірістіру: Альпако түсті торы
Ұзындығы: Миди - 101 см
Белдік жиынтықта
Дөңгелек мойын сызығы бар нәзік көйлек. Жартылай қондырылған силуэтті көйлек, белден төмен қарай ұзартылған
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 80 см |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, Тор |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиамид |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Жең фасоны | Қысқа |
| шлейф | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Күміс |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 300 ₸




