Күнделікті әйелдер юбкасы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL (50 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел орамасы:83
Жамбас шеңбері: 109
Бұйымның ұзындығы: 82 см
Түсі Күміс
Кең белдік, сыдырма, алдыңғы жағында бүйірлік кірістірулер. Сыналары бар белдемше, жалпақ пішім, тік жиек
2 Үлкен бүйір қалта
Мата: Полиэстер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50 |
| Бел орамы | 84 см |
| Жамбас айналымы | 109 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сұр |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу |
| Өнімнің ұзындығы | 82 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 900 ₸





