Жеңіл, стильді әйелдер костюмі Үштік 46-48 өлшемді
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: M/L (46/48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Қара түсті шифон костюм (блузка, юбка, майка - топ)
Жеңдері ұзын, 4 қалта
Белдемшенің белдемшесі: 76 см
Жамбас шеңбері: 102 қараңыз
Миди юбканың ұзындығы - 73 см
Жеңнің ұзындығы: 55 см (қайырмасы бар)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Күнделікті костюм |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| үсті | Жейде |
| асты | етек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Түсі | Қара |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Шифон |
| Құрамы | Шифон, Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Бұйымның жең ұзындығы | 55 см |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Жағдайы | Жаңа |
| Костюм мыналардан тұрады | белдемше, күрте |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 700 ₸











