Алдынан бүктемелері бар таңдаулы көйлек
Түрік өндірушілерінен
Тіке пішілген, кең белдікпен әдемі пластик шынжырмен ұсталған
Қысқа жеңдер
Өлшемі: 44,46, 48
Түсі: Шаңды раушан
Миди ұзындығы - 96 см
Жеңнің ұзындығы: 19 см
Мойын ойығы дөңгелек
Мата: Полиэстер
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 91 см |
| Бел орамы | 75 см |
| Аяқтау және безендіру | Бүктемелер |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Түсі | Қызғылт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 500 ₸




