Негізгі жазғы пиджак
Қызыл түсті, жағасы қайырмалы, екі түймелі бір қаусырмалы. Жапсырма қалталар. Тік пішім мен ұзындық пиджакты белдемшенің астына тік, жалпақ, классикалық шалбардың астына, джинсы шалбардың астына киюге мүмкіндік береді
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Қызыл
Бұйымның түрі: Мақта
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 74 см |
| пенжек пен жакеттің стилі | Қысқа жеңді куртка |
| Түсі | Қызыл |
| Матаның түрі | Коттон |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Стиль | Классикалық |
| Жең фасоны | Қондырылған |
| Мойындық кесу фасоны | Жиналмалы жаға |
| Төсеу материалы | Астары жоқ |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 58 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 25 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 700 ₸






