Таңдаулы әйелдерге арналған негізгі пиджак
Маусым: Жаз, Көктем
Екі түймелі, екі қалталы
Жеңдер - Қолшамдар
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Мақта
Түсі: Қызыл
Етегі асимметриялы
Өлшем: S/М (42/44 - Ресейлік өлшем белгіленді)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 68 см |
| Бел орамы | 86 см |
| пенжек пен жакеттің стилі | Қысқа жеңді куртка |
| Матаның түрі | Коттон |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Стиль | Жастар |
| Жең фасоны | Фонарь |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Төсеу материалы | Астары жоқ |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 54 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қызыл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 200 ₸





