Ашық түсті Әйелдер Футболкасы
Екеуіне еліктеп - Футболкалар мен майкалар. Белдікте шымылдығы бар ашық түсті баспа.
Тік пішілген, тік жиек, бүйір тіліктер.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL (50/52 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 72 см
Бұйымның ені: 50 см (100 см)
Кеуде қуысы: 106 см
Санның айналасы: 114 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50/52 |
| Кеуде айналымы | 106 см |
| Жамбас айналымы | 114 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Полиамид |
| Құрамы | Полиамид, Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар, Аппликация |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 72 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 15 см |
| Өнімнің ені | 100 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸




