Жазғы Аралас көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Бұйымның ұзындығы: 93 см
Түсі: Капучино
Толық қос белдемшесі бар белді кесу
Белдік жиынтықта
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, Тор |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Капучино |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 800 ₸







