Нәзік жұпаргүл түсті әйелдердің жазғы жейдесі
Қысқа жеңді, әдемі шілтері бар мойынға бай әрлеуі бар.
Мини юбкамен, максимен, джинсымен, шалбармен жақсы үйлеседі.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48 - Ресейлік өлшем белгіленді
Бұйымның ұзындығы: 65 см
Жеңнің ұзындығы: 19 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | L |
| Түсі | Ақшыл көк |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 65 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 19 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 200 ₸




