Белі мен тік белдемшесі бар сәнді әйелдер көйлегі
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Полиэстер
Өлшемі: 42-44
2 Қалта, кең белдік
Миди ұзындығы - 97 см
Түсі: Қою көк
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Іскерлік көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Қалталардың болуы | Иә |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Қою көк |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 500 ₸




