Әйелдерге арналған А-тәрізді мерекелік көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшем: 42: 44
Матаның түрі: Полиэстер
Белі қиылған, белдемшесі жартылай жалтыраған көйлек
Шифон белдікте
Иісі бар кеудеше
Миди ұзындығы - 102 см
Түсі: Ақ-қара жолақ
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Иісі бар |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Ақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 200 ₸




