Маусымның хиті - Шаруа әйелінің көйлегі үлгісіндегі жазғы әйелдер көйлегі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Матаның түрі: Полиэстер
Көйлектің ұзындығы: 96 см
Жеңдері қысқа - Қолшамдар
Белдіктердегі шифон кірістіру, 2 қалта
Бел сызығы бойынша қиылған көйлек
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Жең фасоны | Резеңке |
| Түсі | Қызыл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 500 ₸




