Тіке еркін пішілген күнделікті жазғы көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 52-54
Бел орамасы: 95 см
Кеуде қуысы: 108 см
Санның айналасы: 113 см
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі:
Бүйірлерінде екі тілігі бар еркін тік стильдегі көйлек
Көйлектің ұзындығы: 134 см
Тіліктің ұзындығы: 32 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 113 см |
| Кеуде айналымы | 109 см |
| Бел орамы | 95 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Макси |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Кофе |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 700 ₸




