Белі қиылған және көкірекшесінде орамалы бар нәзік көйлек
Түрік өндірушілерінен
Түстері: Әк-жасыл және көгілдір
Белдікте (Белдік жиынтықта)
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Жасыл |
| Матаның түрі | Алекс трикотаж |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Кеуде айналымы | 66 см |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Көйлек ұзындығы | Тізе тереңдігі |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸






