Әйелдердің трикотаж костюмдері (белдемше)
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 50-52
Жемпірдің ұзындығы: 74 см
Белдемшенің ұзындығы: 95 см
Жеңнің ұзындығы: 30 см
Әйелдерге арналған қысқа жеңді екі бөліктен тұратын костюм
Ыңғайлы, жұмсақ, мыжылмайтын мата.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Күнделікті костюм |
| Жамбас айналымы | 112 см |
| Кеуде айналымы | 108 см |
| Бел орамы | 86 см |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| үсті | Футболка |
| асты | етек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/52 |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Бұйымның жең ұзындығы | 30 см |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Жағдайы | Жаңа |
| Костюм мыналардан тұрады | Жейде, белдемше |
| Халықаралық өлшем | 2XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 200 ₸





