Баулары бар үсті имитацияланған кешкі блузка
Кеудеше аймағында бүктемеге жиналған қамытпен V-мойын сызығы бар тік пішінді блузка. Ринстондармен және қамытпен безендірілген.
Ашық қызыл түсті талғампаз блузка юбкамен, шалбармен, джинсымен тамаша үйлеседі.
Өлшемі: XS (42 - белгіленген ресейлік өлшем)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 65 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Стильдер | Жең жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қызыл |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 53 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 100 ₸




