Қызыл түсті еркін стильдегі жазғы сәнді сарафан көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 50, 52-54, 56
Кеуде қуысы: 107
Бел орамасы: 91 см
Жамбас шеңбері: 110 см
Көйлектің ұзындығы: 128 см
Белде Бау - бел сызығы бойынша тартуға болады, еркін стильде киюге болады
2 Қалта
Белдемшенің түбі бойынша алдыңғы жағынан баумен қиылған тілік
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Кеуде айналымы | 107 см |
| Бел орамы | 91 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Макси |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Қызыл |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 500 ₸




