
Әйелдерге арналған күнделікті формаға сай келетін шағын қапшық көйлек
7 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:2760
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдерге арналған күнделікті формалы силуэтті қаптамалы көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40-42, 42-44
Мата: Вискоза
Бұйымның ұзындығы: 89 см
Жеңдері қысқа
Гитара ішектері, раушан гүлі және Жазу ринстондармен безендірілген
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Жамбас айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Кеуде айналымы | 85 см |
| Көйлек фасоны | Тығыз |
| Стиль | Жастар |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Көйлек ұзындығы | Қысқа/шағын |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸




