Әйелдерге арналған шоколад түсті кешкі клубтық көйлек
Өлшемі: 46
Миди ұзындығы - 100 см
Дөңгелек ойық
Астарлы көйлек
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Клубтық көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Аяқтау және безендіру | Желбіршек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиамид |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Кофе |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸





