Бай, сәнді кешкі әйелдер блузкасы
Алтын түстес қоңыр түсті орамалы бар, сол жақ көкірекше мен етек аймағында қою қоңыр түспен біріктірілген. Ринстондармен және брошьмен безендірілген. Асимметриялық мойын сызығы бар, жеңі қысқа, тік пішілген.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Негізгі Алтын
Өлшемі: М (46-48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 60 см
Жеңнің ұзындығы: 25 см
Кеуде қуысы: 94 см
Жамбас шеңбері: 102 қараңыз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Стильдер | Қаусырмалы |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Алтын |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Асимметриялық |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Романтикалық |
| өрнектер мен принттер | Жануарлардың іздері |
| Аяқтау және безендіру | Брошь, стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 25 см |
| Өнімнің ені | 100 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 100 ₸




