Әйелдерге арналған жазғы миди көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Матаның түрі: Вискоза
Көйлектің ұзындығы: 92 см
Жеңнің ұзындығы: 12 см
V-мойын сызығы бар ыңғайлы жеңіл көйлек
Арқада үшбұрышты ажурлы ойық
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 91 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Жартылай іргелес силуэт |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸





