Қалтасы бар күнделікті әйелдер көйлегі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 54
Түсі: Қыша
Матаның түрі: 95% Viscos - 5% Elasthan
Көйлектің ұзындығы - 121
2 Бүйір қалта
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жамбас айналымы | 116 см |
| Кеуде айналымы | 110 см |
| Бел орамы | 95 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | U-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Макси |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Қыша |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 200 ₸




