Әйелдердің жазғы көйлегі, белі кесілген
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42
Матаның түрі: Полиэстер
Астарлы көйлек
Көйлектің ұзындығы - 94 см
Реглан жеңдер, дөңгелек қақпа
А-силуэт, белдікте
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Көгілдір |
| Матаның түрі | Шифон |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Фонарь |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸





