
Халтер жағасы бар жартылай бекітілген сұлбасы бар талғампаз көйлек - мойын арқылы макси
13 900 ₸
- Бар
- Коды:3012
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Халтер жағалы және ұзын ленталы жазғы көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46-48
Көйлектің ұзындығы: 108 см
Матаның түрі: Шифон (мыжылмайды)
Халтер жағасы бар, арқасына Бантикке ұласатын әсем макси көйлек
Корсет: Шағын қалпақшалы кеудеше
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Иә |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 78 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Шифон |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 900 ₸



