Төс сызығы бойынша қиылған жартылай қынамалы сұлбасы бар жазғы сарафан
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42, 44, 46
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Гүлді баспа
Бұйымның ұзындығы: 113 см
Мойын арқылы бір белдікпен, Арқасы ашық
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Сарафан |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 99 см |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Маусым | Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Артқы жағы ашық |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸







