
Миди белдіктері бар арқасы ашық әйелдерге арналған ашық жазғы сарафан
9 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1682
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Жазғы әйелдерге арналған белдіктері бар арқасы ашық сарафан
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44
Бұйымның ұзындығы: 113 см
Матаның түрі: 90% Viscose 10% Elastan
Жалындаған белдемшесі бар жапсарлас сарафан
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Сарафан |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸



