Сәнді Жазғы футболка
Ашық түсті жолақтарда, қайық мойынымен, қондырылған силуэтпен, қысқа жеңдермен.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XS (40 - Белгіленген ресейлік өлшем)
Бұйымның ені: 35 (70) си
Бұйымның ұзындығы: 49 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қызғылт |
| Силуэт | Іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | қайықша ойындысы |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Жастар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 49 см |
| Өнімнің ені | 70 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸





