Жағасы қайырмалы және түймелері бар манжеттері бар жеңсіз әйелдер көйлегі, Ақшыл күрең түсті. Жейденің алдыңғы сөрелерінде жұлдызша пішінді аппликациялар Блесткимен кестеленген
Түймелерде,
Маусым: Көктем, жаз
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXS (40 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Ақшыл күрең
Мақта мата түрі
Бұйымның ұзындығы: 54 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 89 см |
| Кеуде айналымы | 85 см |
| Стильдер | Жең жоқ |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Ақшыл көк |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 54 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 800 ₸




