
Дөңгелек мойын сызығы бар, блесткалары бар, басылған әйелдер футболкасы
3 600 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:9025
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Пайеткалары бар абстрактілі суреті бар әйелдер футболкасы
Өлшемі: S
Матаның түрі: Вискоза
Дөңгелек мойын, қысқа жеңді футболка
Белсенді өмір салты үшін өте қолайлы
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Футболка |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 55 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 12 см |
| Халықаралық өлшем | S |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Вискоза |
| өрнектер мен принттер | абстрактілі басып шығару |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Өнімнің ені | 76 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 600 ₸



