40-42 өлшемдегі жарқын стильді футболкалар
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Түсі | Қара |
| Силуэт | Іргелес |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Жастар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 54 см |
| Өнімнің ені | 38 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 000 ₸






