Арқасы ашық әйелдерге арналған жазғы сарафан
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42-44
Матаның түрі: Wiscose
Сарафанның ұзындығы: 86 см
Түсі: Ақ фонда қызыл жолақпен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Сарафан |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Артқы жағы ашық |
| Түсі | Қызыл |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 900 ₸






