Әйелдердің жазғы джинсы юбкасы
Бежевый, джинсы, джинсы, максималды ұзындық - ұзын, жалпақ кесілген, орташа өлшемді. Сыдырмалы және түймелермен жабылатын, белдіктегі, белдікке арналған ілмектер, 4 қалта, тік жиек
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Жазғы джинсы
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы - 94 см
Бел орамасы: 75 см
Жамбас шеңбері: 101 қараңыз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 94 см |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 900 ₸






