Әйелдерге арналған қарындаш юбка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44
Бел орамасы: 72 см
Санның айналасы: 98 см
Миди ұзындығы - 57 см
Түсі: Сарғыш
Белдікте, сыдырмада
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Қарындаш |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 57 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M/L |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸




