Өлшемі 54/56 гүлді баспалы әйелдер белдемшесі
Материал: Стрейч
Астарлы, белдіктегі, сыдырмалы, 2 қалталы белдемше
Белдемшенің ұзындығы 65 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Бел орамы | 92 см |
| Жамбас айналымы | 118 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сары |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Стретч |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, Түймелер, Сырмалау |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Өнімнің ұзындығы | 65 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL/4XL |
| Бекіткіш | Найзағай, Түймелер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 200 ₸





