Әйелдерге арналған 44 өлшемді трикотаж футболка
Түсі: Шаңды раушан
Футболка ринстондармен және моншақтармен безендірілген
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Шынтаққа дейін |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 61 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 35 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸








