Кешкі Формаға сай келетін көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44 - 46
Бел орамасы: 74 см
Кеуде қуысы: 90 см
Санның айналасы: 99 см
Матаның түрі:
Үстіңгі жағы қою сұр түсті - полиэстер
Қара түсті белдемше - үлбірлі мата
Жеңдер қара түсті - Торлы Гипюр
Миди ұзындығы - 99 см
Жеңнің ұзындығы: - 64 см
Фигураға сай келетін, тіке пішілген, өте бай көйлек
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Жамбас айналымы | 99 см |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 700 ₸





