Жіңішке белдіктері бар стильді жартылай бекітілген асимметриялы көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Матаның түрі: Полиэстер
Көйлектің ұзындығы: Алдынан: 88, Артынан: 104 см
Көйлектің ортасына ринстондармен тігілген, кеудеше ринстоннан тігілген брошьмен жиналған
Арқасы ашық, артқы арқасының ортасы бойынша ринстоннан жасалған бау тартылған
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Сарафан |
| Көйлек ұзындығы | Асимметриялық |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Иә |
| Жамбас айналымы | 99 см |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 76 см |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Маусым | Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Жастар |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек фасоны | Асимметрия |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Қызыл |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 900 ₸





