Әйелдерге арналған 46 өлшемді сәнді блузка
Блузка кеудешелері жиналған, Жеңдері ұзын, жеңінің ұзындығы реттеледі
Блуза ірі ринстондармен безендірілген
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Стильдер | Инішпен |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиамид |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 64 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 45 см |
| Өнімнің ені | 100 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 400 ₸





