Әйелдерге арналған трикотаж блузка 48 - 50 өлшемді
Түрік өндірушілерінен
тамақтың V - тәрізді ойығы
Пайеткалар үлгісінде
Мойын бойымен леопард өрнегі бар кірістіру
Бұйымның ұзындығы: 68 см
Жеңнің ұзындығы:63 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/54 |
| Стильдер | Қаусырмалы |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Брошь, стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 68 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Өнімнің ені | 52 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 100 ₸




