Әйелдерге арналған 40 өлшемді сәнді трикотаж блузка
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Ашық жасыл |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Жастар |
| өрнектер мен принттер | Сурет |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 50 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Өнімнің ені | 41 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 800 ₸







