Жастарға арналған 38-40 өлшемді шифонды блузкалар
Көгілдір және қызғылт түсті
Дөңгелек мойын, жеңдер жағылды
түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Бел орамы | 60 см |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | Туника |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Шифон |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Кеңейтілген |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 84 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 73 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 700 ₸





