Өлшемі 46-дан 54-ке дейінгі үстіңгі жағы бар әдемі екі бөліктен тұратын блузка
Ұзартылған, Манжетте төрттен үш жеңі бар
Үсті сирень түсті
Дөңгелек мойын, ринстондармен және моншақтармен безендірілген
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/54 |
| Бел орамы | 81 см |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Кеуде айналымы | 101 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Түсі | Ақшыл көк |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 68 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 40 см |
| Өнімнің ені | 55 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸







