Баспасы бар әйелдер футболкасы
Күнделікті, тік пішімді, шынтаққа дейін жететін жеңдер, дөңгелек мойын. Бүйірлік тіліктер, сапалы трикотаж
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (48-50 Ресейлік өлшеммен белгіленген)
Түсі: Гүлді баспа
Бұйымның ұзындығы: 70 см
Жеңнің ұзындығы: 26 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Кеуде айналымы | 98 см |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | L |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Коттон |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Шынтаққа дейін |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 70 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 26 см |
| Өнімнің ені | 114 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 800 ₸




