Қызыл жейде мен теңіз тақырыбына арналған жейделерге ұқсайтын ұзартылған әйелдер футболкасы.
Дөңгелек мойын сызығы бар, бүйірінен қиылған, еркін, тік пішілген футболка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48-50 - Белгіленген ресейлік өлшем
Бұйымның ұзындығы: 77 см
Жеңнің ұзындығы: 26 см
Матаның түрі: Мақта қосылған вискоза
Түсі: Қызыл-қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Кеуде айналымы | 97 см |
| Бел орамы | 81 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | L |
| Түсі | Қызыл |
| Силуэт | Кеңейтілген |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Шынтаққа дейін |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 77 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 26 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 200 ₸





