Әйелдер юбкасы Макси Дестелегіш 42 өлшемді
Қамытта, белдікте, сыдырмада
Қара Түсті
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Fomanta |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Креп |
| Құрамы | Жатка |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 81 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸





