Драпировкасы бар стильді әйелдер тік белдемшесі
Түрік өндірушілерінен
Белдікте, сыдырмада
Сәнді белдемше сұлбаны жақсы көрсетеді
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/46 |
| Бел орамы | 7 см |
| Жамбас айналымы | 1 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, Түймелер |
| Өнімнің ұзындығы | 58 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS-L |
| Бекіткіш | Түймелер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸




