Ұзын макси Стильді юбка 38 өлшем
6 сұқпадан, Көк түсті
Макси ұзындығы, жоғары отырғыш, сыдырмасы бар
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Көгілдір |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 71 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 100 ₸




